Aktualności

Wystartowała kolejna edycja Głębi Spojrzenia!

Już po raz 9. docenieni zostaną młodzi miłośnicy fotografii, którzy świat najlepiej dostrzegają przez obiektyw swojego aparatu. Prace konkursowe należy przesyłać drogą elektroniczną do 6 kwietnia.

Nie wystarczy profesjonalny sprzęt fotograficzny i bilet lotniczy w najbardziej odległy zakątek świata, aby móc zrobić dobre zdjęcie. O wiele ważniejsze jest serce, którym maluje się obraz po naciśnięciu spustu migawki oraz wrażliwość, jakiej nie można kupić za żadne pieniądze. Taka jest właśnie idea Głębi Spojrzenia - konkursu skierowanego do studentów fotografujących amatorsko.

Prace można nadsyłać w trzech kategoriach:

Kategoria I: Postacie w migawce – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki
Kategoria II: Dzieła codzienności – fotofelieton: wycinek rzeczywistości
Kategoria III: Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 fotografie).

Zwycięskie fotografie zostaną zaprezentowane na uroczystym wernisażu w jednym z krakowskich lokali. Tam również wyróżnieni otrzymają nagrody, które umożliwią im dalszy rozwój fotograficznej pasji.

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl.

Karta zgłoszeniowa oraz Regulamin 9. edycji konkursu znajdują się na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl. Więcej informacji na temat Głębi Spojrzenia znajduje się także w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/glebia.spojrzenia/ oraz na instagramowym profilu: @glebiaspojrzenia.

Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, zaś współorganizatorem Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ.

<< Wróć do poprzedniej strony

Kontakt

adres:
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
pok. 1.354
30-348 Kraków

e-mail:
knsduj@gmail.com


Partnerzy