Aktualności

Uwaga, uwaga! 7. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Głębia Spojrzenia” ruszyła!

 

     

Gorąco zapraszamy do udziału w 7. edycji konkursu „Głębia Spojrzenia”! Jest on przeznaczony dla tych, których czujne oko potrafi dostrzec a aparat uchwycić wyjątkowość ludzi, miejsc i wydarzeń.
W tym roku fotografie możesz nadsyłać w trzech kategoriach:


Kategoria I: Postacie w migawce - human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki.
Zobaczyć postać pod każdą postacią - oto istota tej kategorii. Pokazać człowieka, jakim nikt go nie widział - to klucz do sukcesu. Każda chwila jest dobra, by ujrzeć niezwykłość drugiej osoby. Ciekawość dziecka i wrażliwość artysty niech zostaną wyzwolone migawką.

 

Kategoria II: Dzieła codzienności - fotofelieton: wycinek rzeczywistości
Codzienność jest nudna czy inspirująco monotonna? Opraw ją w ramy aparatu i napisz co w niej widzisz. Powszedniość, szarość poranków, czy uliczny gwar - codzienność ma swoje uroki, które fotograf może zatrzymać na zawsze.


Kategoria III: Historie prawdziwe - mały fotoreportaż (3 fotografie)
Masz trzy ostatnie szanse, aby pokazać wszystko. Zero słów. Tylko ty, aparat i odnaleziona historia. Wzniosła, prozaiczna, romantyczna? Nadzwyczajną sztuką jest wyrazić opowieść obrazem. Jeszcze większą - opowiedzieć ją w trzech ujęciach. Co opiszą Twoje?


Ten jedyny w swoim rodzaju konkurs, organizowany przez członków Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego pozwoli Ci zyskać szansę na rozwinięcie swoich umiejętności, wystawienie swojej pracy na uroczystym wernisażu,  jej internetową publikację oraz zdobycie fantastycznych nagród!

Jak co roku, wszystkie prace konkursowe oceni profesjonalne jury – zdobywcy nagród, specjaliści i dziennikarze, związani zawodowo z fotografią.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem mediów oraz młodych fotografów z całej Polski. Z roku na rok “Głębia Spojrzenia” zdobywa coraz większą renomę. Dowodem na to jest niepodważalny sukces 6. edycji konkursu. Rok temu na naszą skrzynkę mailową przysłano ponad 400 zgłoszeń! Przewidujemy, że tym razem zainteresowanie będzie jeszcze większe.


Regulamin konkursu „Głębia Spojrzenia” oraz kartę zgłoszeniową znajdziesz na:
http://glebiaspojrzenia.com.pl/
oraz
https://www.facebook.com/glebia.spojrzenia
Na Twoje prace czekamy do 15 kwietnia, pod adresem glebiaspojrzenia@knsd.pl

Więcej informacji już wkrótce!

Zapraszamy do udziału w konkursie! Tak, właśnie Ciebie!

<< Wróć do poprzedniej strony

Kontakt

adres:
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
pok. 1.354
30-348 Kraków

e-mail:
knsduj@gmail.com


Partnerzy