Aktualności

Studenci dla klimatu, a dla studentów 2000 euro!

Publikujesz w polskiej prasie, radiu, telewizji lub Internecie? Otaczające Cię środowisko nie jest Ci obojętne? W takim razie ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Dziennikarze Dla Klimatu to konkurs, którego głównym celem szerzenie świadomości o rosnących zagrożeniach klimatu w sposób przystępny i zrozumiały, ale niebanalny.

Co roku laureatami konkursu zostają szanowani dziennikarze, publikujący w znanych mediach, np. Gazecie Wyborczej, telewizji Polsat, tygodniku Polityka czy radiu TOK FM. W tym roku do tego grona możesz dołączyć także Ty!

Od niedawna uczestnikami konkursu mogą być studenci kierunków dziennikarskich. To z myślą o nich powstała nowa kategoria konkursowa o nazwie „Przyszłość dla klimatu”, a dla jej zwycięzcy została wyznaczona nagroda specjalna w wysokości 2 000 euro.

Zgłoszenia należy przekazać organizatorom do 5 listopada 2016 roku. Następnie prace konkursowe będą oceniane przez profesjonalne jury.

Organizatorem jest Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS przy ZG Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Partnerem Konkursu – Deutsche Bundesstiftung Umwelt (Niemiecka Fundacja Federalna Środowisko).

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.dziennikarzedlaklimatu.pl.

<< Wróć do poprzedniej strony

Kontakt

adres:
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
pok. 1.354
30-348 Kraków

e-mail:
knsduj@gmail.com


Partnerzy