Aktualności

Podaruj kredki zamiast kwiatów

Czas obron zbliża się wielkimi krokami. Jest to zatem odpowiedni moment, aby przypomnieć o akcji "Kredki zamiast kwiatów", która po raz kolejny przeprowadzana jest przez Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ wraz z Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ.

W ramach projektu, studenci przystępujący do obron prac dyplomowych, mają okazję do zrobienia prezentu dla małych pacjentów z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie. Wszelkie drobiazgi (przybory szkolne, gry planszowe, książki, itp.) będzie można zostawić w dniu obrony w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu w sekretariacie ogólnym Instytutu (pokój 1.206). Tam również będą do odebrania karty okolicznościowe, które mogą zostać wręczone Wykładowcom z informacją, że student bierze udział w akcji.

Tym samym przypominamy, że inicjatywa ma charakter całkowicie dobrowolny. Dlatego jeżeli czujecie, że to właśnie bukiet kwiatów najlepiej wyrazi Waszą wdzięczność, to świeże tulipany czy pachnące róże z pewnością również ucieszą Wykładowców

<< Wróć do poprzedniej strony

Kontakt

adres:
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
pok. 1.354
30-348 Kraków

e-mail:
knsduj@gmail.com


Partnerzy