Aktualności

Kredki po raz pierwszy, drugi... i trzeci!

Przyszły absolwencie, przyszła absolwentko, rozpoczęła się - trzecia już - edycja akcji "Kredki zamiast kwiatów".

Zapewne oddałeś już swoją pracę do sekretariatu, kończysz donosić ostatnie dokumenty i przygotowujesz się do ostatniego uczelnianego egzaminu.

Przy tej okazji, na naszym i innych uniwersytetach wytworzyła się piękna tradycja podziękowań dla promotora i recenzenta w formie symbolicznego bukietu kwiatów. Wielu Wykładowców ceni sobie ten rytuał i jeśli czujesz, że bukiet kwiatów najlepiej wyrazi Twoją wdzięczność, to świeże tulipany na pewno ich ucieszą.

Twoja obrona jednak naprawdę nie wymaga dodatkowych podziękowań. Praca i wiedza w zupełności wystarczą. Jeśli jednak chcesz, w imię uniwersyteckiej tradycji podziękować Wykładowcom, to proponujemy, by zamiast kwiatów, były to jakieś drobiazgi dla dzieci.

My przekażemy je wszystkie chorym dzieciakom - małym pacjentom, spędzającym całe dnie na oddziałach Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika w Krakowie.

W sekretariacie będą czekały karty okolicznościowe, które mogą zostać wręczone Wykładowcom z informacją, że w tym roku bierzesz udział w akcji, zaś drobiazgi (kredki, gry planszowe, książki, itp.) będzie można zostawić w dniu obrony w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu w sekretariacie dydaktycznym Instytutu.

Cała akcja ma charakter dobrowolny.

Wszelkich dodatkowych informacji dla mediów udziela koordynator akcji, Wioletta Klytta (wioletta.klytta@gmail.com) oraz Małgorzata Majewska (gomajewska@gmail.com).

<< Wróć do poprzedniej strony

Kontakt

adres:
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
pok. 1.354
30-348 Kraków

e-mail:
knsduj@gmail.com


Partnerzy